Standplaats:                Regio Schouwen-Duiveland
Uren per week:           Minimaal 16 uur 
Opleidingsniveau:       mbo 2
Vacaturenummer:      784

 

BBL Helpende (plus)

Ben jij onze nieuwe collega?

Stuur jouw gegegevens in via 'solliciteren' (rechts op deze pagina). Doe je dit vanaf je telefoon of tablet? Scroll dan helemaal naar beneden! 

Vóór indiensttreding zullen wij voor jou een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) aanvragen. Wij vinden dit belangrijk omdat je uiteindelijk werkt voor onze cliënten en we willen dat dit gebeurt met de beste intenties! 

Werken én leren kun jij bij ons combineren!

Allévo betaalt jouw opleiding terwijl jij jouw loopbaan vormgeeft en uiteindelijk uitgroeit tot een professional!

Afwisselend is het werk bij ons altijd, je kunt werken op een woongroep in één van onze huizen of bij de mensen thuis (Zorg Thuis) en draait vanaf dag één mee op de werkvloer, bijvoorbeeld in het huishouden, persoonlijke verzorging of het doen van leuke activiteiten met bewoners.

Wanneer je interesse hebt in de opleiding tot helpende bieden we deze aan in de huizen op Schouwen-Duiveland. 

Op de werkvloer word je begeleid door een werk- én praktijkopleider. Daarnaast werk je nauw samen met je medestudenten zodat je ook van elkaar kunt leren.

Als Helpende (plus) in opleiding ondersteun jij jouw collega’s verzorgenden en verpleegkundigen bij de zorg en begeleiding van de cliënten. Denk aan de algemene dagelijkse lichaamsverzorging, maar ook activiteiten met de bewoners. Van zingen en bingo tot een rondje wandelen. Ook leer je over verschillende ziektebeelden en krijg jij handvaten om hier mee om te gaan. Tijdens de plus-module leer jij alles over medicatie; van diabeteszorg tot de verzorging van kleine wonden.

 

De opleiding Helpende (plus) in het kort;

  • De opleiding is op niveau 2;
  • Het helpende gedeelte duurt 1 jaar;
  • De plus-module (medicatie) duurt een half jaar;
  • Minimaal 16 uur op de werkvloer én nog één schooldag;
  • Je kan dit traject volgen in één van onze verpleeghuizen op Schouwen-Duiveland;
  • Lessen volg je op het Scalda of Hoornbeeck college in Goes;
  • Om deze opleiding te mogen starten heb je een vmbo-diploma basisberoepsgerichte leerweg (vmbo basis) of een diploma van een vergelijkbare opleiding op niveau 1 nodig;
  • Na diplomering ben je zeker van een baan binnen Allévo én ook doorleren tot verzorgende of verpleegkundige is bij ons mogelijk.

We hopen dit in jou te vinden

Leeftijd is niet zo belangrijk (tenzij je kaas of wijn bent). Het maakt niet uit wat voor werk je nu doet én of je nog aan het begin van je carrière staat óf juist al een eind op weg bent!

Wat mag jij van ons verwachten

  • Een leer-arbeidsovereenkomst voor de duur van je opleiding;
  • Voor Helpende (plus) in opleiding is een salaris conform VVT FWG 25 met een bruto uurloon van          € 15,69 van toepassing;
  • Ben je al werkzaam bij Allévo? En is je bruto uurloon hoger? Dan behoud je je huidige uurloon;
  • Vakantiegeld (8%) en een eindejaarsuitkering (8,33%);
  • Pensioenopbouw via het pensioenfonds Zorg en Welzijn;
  • Reiskostenvergoeding.

Zijn er dingen die we nog niet benoemd hebben en heb je daar vragen over?

Wil je meer weten over onze opleiding(en)? Neem dan contact op met Marja Vogel (praktijkopleider) via praktijkopleiding@allevo.nl. Liever even bellen? Dat kan, ze is bereikbaar op 06 – 2305 7779.

Vóór indiensttreding zullen wij voor jou een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) aanvragen.

 

 

02-11-2023

Acties